sanalgerceklik

Admin | | Yorumlar

 

SANALGERCEKLİK

http://3dsanalgerceklik.com/

Next-generation virtual reality

Adım Adım Sanalgerceklik

l-rift daha önce yaşadığınız hiç bir şeye benzemez. Gerçekten orda gibi hissedeceksiniz. En sevdiğiniz filmi izler gibi en iyi oyunu oynar gibi bir his elde edeceksiniz.

sanalgerceklik

 

Görmek İnanmaktır

Rift özel tasarlanmış sanatsal görüntüleri yüksek kalitede gösterme gücüne sahip bütün teknolojik yenilikleri içinde barındırır. Gördüğünüz görüntülerin gerçekle hiç bir farkı olmaz

sanalgerceklik

 

Sanalgerceklik Sihirli Dünyası

Bunun gibi bir deneyimi hiç yaşamadığınıza emin olun. l-rift'in gücü ile beraber kendinizi mükemmel bir güce sahip olduğunuza inanacak ve kendinizi sanal gerçeklik içinde bulacaksınız.

sanalgerceklik

 

 

Mükemmel Sunumlar

l-rift ile sunum esnasında ulaşacağınız görüntü kalitesi ve gerçeklik hissi bütün teknolojik sunum aletlerinin üstünde yer alır.

sanalgerceklik

Üst düzey müşterilerinizi etkilemenin en iyi yolu

Üst düzey müşterilerinize onların daha önce hiç biryerde görmediği şekilde projenizi sunabilir. l-riftin gücü ile projenizin sihri etkisinde bırakabilirsiniz

sanalgerceklik

 

Bütün alanlarda kullanıma sunma imkanı

4 metrekarelik küçük bir stand ile dünyanın en geniş standlarını oluşturabilir ve bunu istediğiniz her yerde sunabilirsiniz.

sanalgerceklik

 

3dsanalgerceklik.com, 3dsanalgerceklik.net, 3bsanalgerceklik.com, 3bsanalgerceklik.net3dsanalgerceklik,Sanalgerceklik,Sanalgercek,3bsanalgerceklik,3bsanalgercek, Sanalgercek,Virtual realityReality,rift,Occulus rift Occulus, Samsung gears

http://3dsanalgerceklik.com/

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

ABOUT THE IMGE STUDYO

Admin | | Yorumlar

IMGE STUDYO comprises of a group of exceptionally talented and enthusiastic VFX artists specializing in a wide range different fields of expertise. The photographic realism and the attention to detail makes IMGE STUDYO a one stop shop, producing the best quality work for both print and digital media, covering a large range of needs for advertising, commercial and TV/Cinema productions.