Mobilya ile iletişim Kuruyoruz

İmge Stüdyo; Görsel düzenleme ve animasyon stilini kendine ilke edinmiş ve bu doğrultuda faaliyet gösteren uluslararası hizmet veren kreatif animasyon şirketidir.

İstanbul Merkezli; Global Çalışmak

Uluslararası mobilya markaları ile ortak olarak, İstanbul'dan dünyayaya küresel ölçekte çalışıyoruz.

İmge Stüdyo; Tarihi binaların yer aldığı,kültür,sanat ve ticaret kenti olan İstanbul'da yer almaktadır. Görselleştirme ve render şirketi olarak; çalışmalarımızı ve sorumluluklarımızı bu tarihi bilinçten gelen duygularla devam ettirmekteyiz. Eş zamanlı çalıştığımız endüstriyel mobilya şirketlerine üst düzey içerikler (Render ,Animasyon, Katalog Tasarımı ve Özel Yazılımlar) üretiyoruz.

Nitelik ve Nicelik

İmge Stüdyo ekibi, çeşitli yeteneklere sahip, profesyonel bir ekipten oluşuyor.Bu çekirdek ekip yeniliklere her zaman açık ve müşteri odaklı. Aynı zamanda müşterilerimizin mevcut kapasitelerini arttırmak için sürekli büyümekte ve kendini geliştirmekte.

Görsel Hikaye Anlatıcılarıyız

Rolümüzü; güçlü bir mobilya geçmişine sahip ,kavramsal mobilya tasarımlarını, etkileyici ve yenilikçi bir görüntüye dönüştürmekle görevli planlama uzmanları olarak görüyoruz.

Sanattan ilham alan

Görselleştirmenin güzel renderlardan çok daha fazlası olduğunu biliyoruz.Tasarımlarımız;duyguları canlandırmak,izleyicinin odağı olmak ve izleyene ilham vermek. Tıpkı geleneksel sanatta olduğu gibi ..

Mobilya görselleştirmesi ne kadar modern olsa da geçmişten sürekli ilham alıyoruz. Edindiğimiz ilkeler klasik sanat ve sinematografiyi harmanlamak.Geçmişin ambiyansı, gelecekteki vizyonumuzu şekillendiriyor ve biz de müşterilerimize eşssiz bir deneyim sağlayabileceğimize inanıyoruz.

KULLANILAN TEKNOLOJİ

İmge Stüdyo’da becerilerimizi ve işçiliğimizi yüksek teknoloji çözümleri ile güçlendirip geliştiriyoruz. Standart endüstri programlarını ve teknolojilerini anlamak ve kullanmakla kalmıyor, aynı zamanda üretim hattımızı kusursuzlaştırmak için kendi özel yazılım çözümlerimizi geliştiriyoruz

DEĞERLERİMİZ

İmge Stüdyo 10’dan fazla kişiden oluşan kadrosuyla üretim alanında hizmet veren güçlü bir şirkettir. Bazı insani ve etik değerler içinde, kendinden ödün vermeden hedeflerine ulaşmayı tercih eder.

Bizi Anlatan Sözcükler

Dürüstlük , şeffaflık , doğruluk , profesyonel verimlilik ve paylaşım…

Bizim için bunlar geçici kelimeler değil,aynı zamanda bağlı kaldığımız temel taşlardır. İmge Studyo olarak; Öğrenmeye ve gelişmeye her zaman hevesliyiz.Açık fikirli bir yaklaşım bizi biz yapan değerlerimizdir.

EKİBİMİZ

İmge Stüdyo ekibinin yüzleriyle tanışın,sahne arkasında çalışan yetenekli profesyoneller.

REFERANSLARIMIZ

Dünya'nın heryerinden 30 müşterimizle beraber,farklı tasarımlar üzerine,çalışmaktan gurur duyuyoruz.

 • Temosan
  Banana Baby
  Abre Mobilya
  Butsan
  Bensimo
  Dakron Mobilya
  Elmassan
  Fano Metal
  Minar Mobilya
  Raf Evi
  Dekoristler
  Stol Sandalye
  Fly Mutfak